fbpx
Zaloguj

Login to your account

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj
Akcesoria do Ślubu - detale, które wzbogacą wystrój Waszej weselnej sali

Metody i koszty wysyłki

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD z gwarancją dostawy w następnym dniu roboczym. 

Kurier DPD podejmuje doręczenie przesyłki w następnym dniu roboczym od jej nadania w godzinach 9.00 do 17.00. W przypadku kiedy kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem pozostawia awizo i podejmuje drugą próbę doręczenia w kolejnym dniu roboczym. Zachęcamy również do śledzenia statusu Państwa przesyłki na stronie www.dpd.com.pl. Numer listu przewozowego otrzymają Państwo w wiadomości potwierdzającej wysyłkę zamówienia. 

Koszty dostawy:

Waga w kg Opłata podstawowa
do 2 kg 16,00 zł
2 do 5 kg 17,00 zł
5 do 31,5 kg 20,00 zł
powyżej 31,5 kg ustalane indywidualnie

 

Usługi dodatkowe:

DPD do 9:30 + 50,00 zł
DPD do 12:00 + 20,00 zł
DPD Sobota + 10,00 zł
Niedziele i Święta + 30,00 zł
Doręczenie Wieczorne + 6,00 zł
Usługa za pobraniem + 5,00 zł

 

Zamówienia złożone w naszym sklepie można odebrać osobiście w siedzibie firmy Agencja Ślubna Weselna Organizatorka ul. Przytoczna 15, 60-427 Poznań

Dostawa w sobotę

W sytuacjach pilnych lub na prośbę Klienta możliwe jest doręczenie przesyłki również w sobotę. W takiej sytuacji należy wcześniej skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w celu zorganizowania takiego zlecenia. Jednocześnie w przypadku skorzystania z takiej usługi naliczany jest dodatkowy koszt do przesyłki w wysokości 45 zł. 

Dostawa za granicę

Na życzenie Klienta zamówienia wysyłamy zagranicę. Na terenie Unii Europejskiej koszt każdej paczki wynosi 150 zł i obejmuje koszt dostawy jednej paczki, której waga nie przekracza 15 kilogramów. W przypadku wysyłki większych przesyłek koszt dostawy ustalany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z Działem Obsługi Klienta. Warunkiem realizacji takiego zamówienia jest jego opłacenie - paczki zagraniczne nie są realizowane z opcją płatności przy odbiorze.